Restauracja położona w bardzo uprzywilejowanym miejscu, na szczycie góry Puig del Caracol, zwanym też potocznie Mirador de Na Burguesa. Jest to góra położona tuż obok Palmy i oferuje fantastyczne widoki na całe miasto jak też na całą zatokę i czasami niemal na połowę wyspy. Polecana jest zazwyczaj na wieczorne kolacje, jest to bardzo romantyczne miejsce bardzo polecane dla par.

Karta dań jest zróżnicowana, można tam spróbować zarówno dobrych dań mięsnych jak i rybich oraz sałatek. Jedzenie jest bardzo smaczne i dania są dość nowocześnie podane. Oprócz wybornego jedzenia i cudownych widoków można tam posłuchać dobrej chill-outowej muzyki oraz zrelaksować się przy fajnych drinkach i koktajlach. Czasami pojawia się tam jakiś DJ i puszcza muzykę na żywo po kolacji.

Nie jest to tanie miejsce, trzeba przygotować około 35euro za osobę ale naprawdę warto się tam wybrać, zwłaszcza jeśli szuka się romantycznego miejsca i chce się zrobić niespodziankę tej drugiej osobie. Koniecznie trzeba rezerwować miejsca z wyprzedzeniem.