Fantastyczna restauracja położona na obrzeżach Algaida oferująca tradycyjne majorkańskie dania. Dojazd jest bardzo łatwy, wystarczy zjechać z drogi ekspresowej Palma – Manacor i restauracja jest położona przy wjeździe do miasteczka, niedaleko od innych znanych restauracji takich jak S’Hostal oraz Cal Dimoni. Również parkowanie jest bardzo łatwe jako że te miejsce posiada własny parking dla gości oraz plac zabaw dla dzieci.

Dania oferowane są przeróżne, zarówno dania mięsne jak i ryby i owoce morza, ale wszystkie są związane z tradycyjną kuchnią lokalną. Warte polecenia są: frit mallorqui, ślimaki, baranina, tumbet, sopas mallorquinas , arroz brut, pieczone prosię, itd. Również godne polecenia są paella oraz przeróżna dania z ryżem oraz rybami.

Ceny są umiarkowane, jeśli się nie przesadzi z winem to można zamknąć się w 20-30 euro za osobę. W niedzielę jest trudno dostać wolny stolik dlatego polecam te miejsce na inne dni tygodnia. Jest to naprawdę bardzo dobra lokalna restauracja, prawdopodobnie najlepsza w okolicach Algaida przy drodze z Palmy do Manacor.